איך להתכונן לפגישת ייעוץ אונליין ב-ZOOM?

פגישת ייעוץ אונליין היא מפגש מקצועי לכל דבר, פרט לעובדה שהיועץ והלקוח נמצאים במקומות שונים. כדי לאפשר ליועץ לשמור על רמת מקצועיות גבוהה וחוויה מיטיבה ואפקטיבית עבור הלקוח – יש להקפיד להתכונן לפגישה כראוי.

מה זה זום – ZOOM? ואיך מתקינים?

1. לפני הפגישה

זום היא פלטפורמת תקשורת לניהול שיחות וידאו. לפני קיום הפגישה, יש להוריד ולהתקין אותה על המחשב האישי או במכשיר הטלפון הסלולרי שלכם.

לחצו כאן להורדת ZOOM למחשב >> 

לחצו כאן להתקנת אפליקציית ZOOM לאנדרואיד >> 

לחצו כאן להתקנת אפליקציית ZOOM לאייפון >> 

לאחר שהורדתם את האפליקציה למחשב האישי או למכשיר הסלולרי, תוכלו לבחור אם להירשם לשירות בחינם, או להמשיך ללא הרשמה. את פגישות הייעוץ עם המומחים שלנו תוכלו לקיים גם אם לא נרשמתם לשירות ZOOM.

ניתן להירשם דרך חשבון הגוגל שלכם, במידה ויש לכם כזה, או דרך חשבון הפייסבוק – לפי בחירתכם.

2. ביום הפגישה

מיד לאחר שתקבעו פגישה באתר Experts, תקבלו בדואר האלקטרוני את הקישור האישי שלכם לפגישת הייעוץ ב-ZOOM עם המומחה שבחרתם.

כאשר יגיע מועד הפגישה שלכם, עליכם ללחוץ על הקישור שקיבלתם (אל דאגה – אנחנו נשלח לכם את הקישור גם בהודעת התזכורת שלנו לפני הפגישה).

לחיצה על הקישור תפתח את האפליקציה בהתאם למכשיר שעליו התקנתם אותה בשלב הראשון. כעת עליכם ללחוץ על כפתור “Join with Computer Audio”:

בדקו שהמצלמה עובדת וכמובן שהמיקרופון פועל. ללא מצלמה ומיקרופון פעילים לא ניתן יהיה לקיים את הפגישה.

איך תתכוננו כראוי לפגישת ייעוץ אונליין בזום?

  • יום לפני הפגישה יש לוודא שיש לכם מקום שקט לקיים בו את פגישת הייעוץ. זה יכול להיות בסלון, בחדר העבודה או בכל מקום בו לא יפריעו לכם בזמן הפגישה (בני הבית, שיחות טלפון ועוד).
  • חשוב לשים לב שהחלל שבחרתם בו מואר, שקט, שיש בחדר קליטה טובה ורציפה של אינטרנט ושיש לכם כיסא נוח לשבת עליו במהלך הפגישה.
  • אם לא עשיתם זאת עד עכשיו – אל תשכחו להתקין ZOOM במחשב או בטלפון הנייד.
  • במידה ואתם מתכננים לנהל את הפגישה דרך הטלפון הנייד (בניגוד למחשב), אל תשכחו לוודא שהסוללה שלכם מלאה וכדאי מאוד לדאוג למטען שיהיה בהישג יד.
  • כאשר תגיע שעת הפגישה לחצו על הקישור ל-ZOOM שקיבלתם במייל.
  • במידה ולא רואים אתכם בחלון שבמסך, לחצו על החלון בו מופיע סימן של מצלמת וידאו והפכו אותו לירוק.
  • כמה דקות לפני שמתחילה פגישת הייעוץ: הכינו לעצמכם משהו לשתות, שבו בנחת, ארגנו כלי כתיבה ודף במידה ותרצו לרשום הערות, סגרו את הדלת – והירגעו.
  • זכרו, זוהי פגישה מקצועית לכל דבר. לכן, במידה ואין באפשרותכם להגיע, תוכלו עד 48 שעות לפני המועד שקבעתם לבחור במועד אחר שנוח לכם או לבטל את התור ולקבל החזר. ביטול בתוך פחות מ-48 שעות לפני מועד הפגישה – יחויב במחיר מלא.
  • לצורך שינוי/ביטול הפגישה שלחו מייל בקשה לכתובת: office@experts-il.com או השיבו למייל אישור הפגישה. רק הודעות שיתקבלו דרך המייל יכובדו.

אנו מברכים על החלטתכם לפנות לייעוץ, שמחים שבחרתם להיעזר באנשי המקצוע של אקספרטס ומאחלים לכם הצלחה בתהליך.

דילוג לתוכן