ביטחון
לשם שינוי.

אימון אישי, ייעוץ קריירה והדרכה
לתהליכים מחוללי צמיחה אישית ומקצועית.

קצת עליי

את דרכי בעולם המקצועי התחלתי בקצונה וקריירה צבאית בחיל האוויר, משם המשכתי לעמדות מפתח בארגונים שונים כמו משרד רוה״מ, ערוץ 2 בתקופת הקמתו וסמנכ״ל בחברת השמה ארצית מהמובילות בתחום.

במהלך העבודה, זכיתי להכיר את שוק העבודה ברמה ארצית, למדתי אסטרטגיות עסקיות וצברתי ידע ומיומנות בתהליכי מיון וגיוס.

בשלב מסוים, הבנתי שחשיבותו של האדם היחיד היא מעל לכל אסטרטגיה ניהולית.
שינוי התפיסה הזה הוביל אותי ללמוד פסיכולוגיה ואימון אישי, תוך ידיעה שבעזרת הידע והניסיון שצברתי אוכל לעזור לאחרים לסלול את הדרך הנכונה עבורם.

אחרי שנים של התמקצעות, עבודה בעמדות מפתח בארגונים המובילים בשוק, לימודים והכשרה טיפולית – יש בידי את הכלים לעזור לך ליצור מציאות טובה יותר, עבורך.

לקוחות ממליצים

האימון היה מראה לחוזקות ולערכים הבסיסיים שלי, מראה לאישיות שלי. הבנתי שאצליח לעשות כל מה שחשוב לי באמת.
מנהלת בכירה במוסד פיננסי
הגעתי אלייך שפופה, כפופה ולא מאמינה. יצאתי זקופה, בטוחה ומאמינה. אני כבר מרגישה שינוי, תחושה של משהו חדש, לא ממש מוכר... את משרה שמחה ואופטימיות שמסלקת את החושך הגדול ורק כך התחלתי בעצם לראות תוצאות.
מתאמנת מקבוצת סיכון
תהליך האימון אפשר לי להתרומם והחזיר לי את תחושת הביטחון והערכה העצמית. חזרתי לפעילות אינטנסיבית ואפקטיבית וזכיתי לקבל הכרה בינלאומית ויוקרתית.
פעילה חברתית לקידום שיתופי פעולה למען יחסי גומלין בינלאומיים
סוף סוף אני מצליחה להביע את עצמי, לבטא את רגשותיי ולהציג את דעותיי. אני מצליחה לנשום, אני מרגישה שהוצאת לי פקק מהגרון. אני מאושרת, מרגישה הקלה... אנשים רוצים להקשיב לי.
מתאמנת בת 72
כמנהלת בתפקיד אינטנסיבי עסקי בתחילת דרכה ציפיתי לקבל כלים להתנהלות בסביבה תחרותית. עם סיום התהליך, הפכתי להיות מנהלת בוגרת, מקצועית, מוערכת מאוד ועצמאית הן בקבלת החלטות והן בהתנהלות.
מנהלת דסק עסקי מוסד פיננסי ארצי
באתי עם ניסיון רב, הרבה ידע, השכלה רחבה ותובנות אך לא שבע רצון, לא ממצה את היכולות שלי ומרגיש מתוסכל ולא מאושר, בדיוק כמו רכב שיש לו  G.P.S ולא ניתן לכיילו לכתובת היעד. היום אני מאושר רק מהידיעה שיש לי מטרה, והמחשבה עליה כבר מרגשת אותי. אני אופטימי, מרגיש חזק ומלא מרץ וביטחון. תודה רבה על המסע הקשה והמרתק. להתראות, אני נוסע
א. - אימון לתעסוקה
למדתי שלא הכול מושלם ואפשרתי לעצמי לקבל את עצמי כפי שאני, להיות מודעת ליכולות שלי ואפילו להעז לשנות. הבנתי ששאפתנות ותחרותיות אינן מילים גסות ואני אפילו מצליחה ליהנות מזה
מנהלת יחידה לוגיסטית בשירות הביטחוני
נפרדתי מכעסים קשים ומפחדים עזים. הבנתי שאפשר להיפטר מאמונות ודעות קדומות. את היית המראה שלי, פתאום ראיתי גם דברים שהיו עד כה בגדר נעלמים. אני יוצאת לדרך חדשה עם ארגז כלים שאוכל להשתמש בו בכל רגע נתון בחיי.
א.
פניתי לירדן בפעם השניה, 7 שנים אחרי הליווי הקודם לצורך ליווי לקראת מטרה חדשה. לא היה לי ספק שירדן תדע שוב לעזור לי בצורה המקצועית והמהירה ביותר. ואכן ירדן ידעה להתאים ולבחור את הליווי והכלים הנכונים לסיטואציה החדשה. גם הפעם לא הייתי יכולה להשלים את המטרה בצורה המהירה והמקצועית ביותר ללא הליווי של ירדן.
ביסאן סלמאן
עזרת לי להרים את הראש ולהביט לעבר העתיד בחיוך ואופטימיות... רוצה לומר לך תודה. שאבתי המון, הפרית אותי ועכשיו נותר לי לפרוח וללבלב. ירדן, את מאמנת מקצועית, אכפתית, ממוקדת, ידעת לתת מענה ולתמוך גם בנושאים ש"צצו" והטרידו תוך כדי התהליך. ליווית לאורך כל הדרך. יש לי מטרה ברורה בקריירה החדשה ותכנית פעולה להשגתה. תודה רבה.
ת. מנהלת בכירה במערכת החינוך הארצית
ירדן אישה מדהימה בעלת יכולות ניהול ומהירות יוצאת דופן. אשת אשכולות אשר יודעת להוביל להצלחה. מנהיגותה מבוססת ערכים של דוגמא אישית, נחישות התמדה, סובלנות וסבלנות בשילוב חוכמה נדירה.
ירדן ליוותה אותי ואת אשתי כשפתחנו עסק. כבר מהפגישה הראשונה הרגשנו שקיבלנו כלים מעשיים אותם אפשר ליישם בעסק. לירדן יש יכולות הכלה מדהימות שלא מאפיינות הרבה מאמנים. היא מגיעה עם ניסיון וידע מעשי יודעת לתרגם אותם לכלים אימוניים מותאמים אישית ומוצלחים. שמח שהכרתי אותה!
באימון הרגשתי שאני בידיים מקצועיות. ירדן חידדה ומיקדה את הכיוון, בנתה תכנית מקצועית שענתה על הצרכים ובנתה איתי קו"ח אופטימליים. ירדן בעלת ידע רחב בשוק העבודה והליווי שלה מסור לאורך הדרך. היא נחמדה וסבלנית והרגשתי שאני בידיים טובות.
רז תדהר
ירדן מקצועית מאוד, עם ידע רחב בנושא התעסוקה. כבחורה צעירה שהתחילה תואר במקצוע שאינני מסופקת ממנו, ירדן חשפה אותי לרעיונות חדשים שלא חשבתי שאוכל להשתלב בהם, מתוך חשיבה ואמון בי וביכולות שלי
הייעוץ היה טוב ומרשים, ואני מאוד מרוצה ממנו. ירדן הייתה מאוד מקצועית, ברורה ונחמדה וללא ספק הרגשתי מכוון
אור בקצה המנהרה ירדן היתה עבורי! מעבר למקצועיות הבלתי מעורערת שלה אי אפשר שלא להתייחס לנתינה ולאכפתיות שלה לאורך כל הדרך. מדובר במתנה אדירה שהצלחתי לתת לעצמי בימים קשים. ממליצה בחום לכל אחד.ת אשר נמצאים בצומת דרכים וזקוקים לדחיפה מקצועית לבחור בירדן.
טליה שרגא

בין לקוחותיי

דילוג לתוכן