הצהרת נגישות

אקספרטס – Experts נוקטת את מירב המאמצים ומשקיעה משאבים רבים למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות, ועל מנת לספק לכל לקוחותיה שירות מכבד, שוויוני, מקצועי ונגיש בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, התשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו.

באתר זה בוצעו התאמות נגישות על פי הוראות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG 2.0 הבינלאומי.

האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים. לחיצה על תפריט כלי הנגישות באמצעות העכבר מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. כדי לסגור את כלי הנגישות תוכלו ללחוץ על כפתור הסגירה, ללחוץ על כפתור ה-'ESC' במקלדת או באמצעות לחיצה עם העכבר.

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת האתר והאפשרויות הקיימות בו: הגדלת התצוגה באתר; צביעת האתר לגווני אפור; יצירת מצב ניגודיות גבוהה; יצירת מצב נגטיב – צבעים הפוכים; הדגשת קישורים בולטת; החלפת הגופן (פונט); ניווט באמצעות המקלדת ללא שימוש בעכבר.

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

יש לציין כי אקספרטס – Experts ממשיכה במאמצים לשפר את הנגישות כחלק ממחויבותה לאפשר לכלל האוכלוסייה לקבל את השרות הנגיש ביותר.

עוד נציין כי אנו בתהליך הגשת פטור מחובת הנגישות בשל נטל כבד מדי, בהתאם לסעיף 19יג(א)(2) לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, התשנ"ח-1998.

אם נתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח אם תיידע/י אותנו על כך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן. ניתן לפנות לכתובת הדוא״ל office@experts-il.com.

 

עודכן בתאריך: 22.08.2022

דילוג לתוכן