ייעוץ תעסוקתי עם יועצת קריירה מומלצת

ייעוץ קריירה ע"י יועצת מקצועית, מנוסה ומיומנת יסייע לכם לדייק את הכיוון התעסוקתי המתאים לכם ולהתקדם נכון יותר למציאת העבודה המתאימה לכם

בוחרים יועצת תעסוקתית עם תו איכות.

בדיקות רקע מעמיקות

כל היועצות באתר
בעלות השכלה והסמכה
ע"פ התנאים שהגדרנו

נסיון מוצלח מוכח

לכל היועצות נסיון
מעשי רלוונטי והמלצות
שאימתנו אישית

ראיון אישי מקיף

עם כל היועצות
קיימנו ראיון מקיף
והתרשמנו לטובה

בקרה שוטפת של חוות דעת

ענת שלנו לא מפסיקה
לתשאל לקוחות ולוודא.
(גם איתכם היא תדבר)

ירדן שחר ייעוץ קריירה
ייעוץ קריירה, אימון לתעסוקה והכנה לראיונות עבודה
יועצת תעסוקה ומאמנת קריירה בכירה. הכנה לראיונות עבודה ולמכרזים. העצמת הכישורים והחוזקות ופיתוח מסוגלות אישית. ליווי בתהליכים מחוללי צמיחה ושינוי. מעל 30 שנות נסיון בתחום התעסוקה, גיוס והשמת עובדים ובכירים.
רימה גורן מאמנת קריירה והסבה להייטק
ייעוץ ואימון קריירה, מוטיבציה והסבה להייטק
מומחית לקריירה ומוטיבציה. תהליכי עומק בצמתי קריירה וחיים, ליצירת הקשבה ודיוק פנימיים, ונחישות בלתי מתפשרת לתוצאות. ליווי בתהליכי שינוי וקפיצות קריירה, דוקטורנטית חוקרת מוטיבציה.
רוית ויצמן תמיר פסיכולוגית יועצת תעסוקתית
פסיכולוגית, יועצת תעסוקתית
יועצת תעסוקתית בעלת ניסיון של למעלה מ-10 שנים. מייסדת MyRole - פלטפורמה הכוללת מאגרי מידע מקיפים ומתעדכנים אודות שוק העבודה. עובדת עם סטארטאפים, גופים ציבוריים, עמותות וארגונים גלובליים.
חגית לקר יועצת תעסוקתית ופסיכותרפיסטית
יועצת תעסוקתית ופסיכותרפיסטית
שמי חגית לקר, בעלת תואר שני בפסיכולוגיה חברתית ופסיכותרפיסטית אדרליאנית, יועצת תעסוקתית, מרצה באקדמיה ובעלת קליניקה לייעוץ תעסוקתי ופסיכותרפיה למבוגרים.

אתם מוזמנים לבחור את היועצת שמתאימה לכם ולקבוע פגישה בזום או במשרד. בפגישה תשתפו את היועצת בקשיים ובלבטים ותקבלו מענה והכוונה ראשונית, ממנה תוכלו להמשיך לתהליך ייעוץ, אימון או לעבודה עצמית לדיוק פנימי ויצירת שינוי.

למי מומלץ לפנות לייעוץ תעסוקתי או ייעוץ קריירה?

 • למי שמחפש תחום לימודים וכיוון מקצועי לחיים. עוד על ייעוץ לימודים >>
 • למי שמתקשה להכנס/לחזור למעגל העבודה בתחומו וזקוק להכוונה וכלים להעלאת כמות הצעות העבודה, הכנה לראיונות ולמבחני מיון.
 • למי שמתלבט בשאלת שינוי קריירה: מה הכיוון הנכון, מה האפשרויות המתאימות, איך למצוא עבודה חדשה ללא נסיון מתאים. עוד על שינוי קריירה >>
 • למי שמעוניין להתקדם לשלב הבא בקריירה שלו לניהול או קידום מקצועי ורוצה לשפר את הסיכויים לזכות בקידום.
 • לכל מי שזקוק לחיזוק ומוטיבציה בכל שלב בקריירה.

איך עושים את הצעד הראשון?

ייעוץ קריירה מתחיל בפגישה ראשונית עם יועצת מקצועית שמכירה היטב את שוק העבודה העדכני, בעלת יכולת גבוהה לחדד איתך את הכיוונים המתאימים לך ובמידת הצורך: לסייע לך ולאמן אותך להשגת היעדים הרצויים לך.

מהו ייעוץ תעסוקתי ומה הוא כולל?

אתגרי חיפוש העבודה, השינויים בשוק העבודה, הצורך האישי בהגשמה עצמית, סיפוק, אתגר ופרנסה ראויה – מביאים רבים לפניה לעזרה מקצועית. .

ייעוץ תעסוקתי (או ייעוץ קריירה) הינו תהליך קצר מועד (נע בדרך כלל בין מפגש אחד לשלושה).

מרבית הייעוצים עוסקים בשני היבטים עיקריים – ההיבט הפרקטי והפיננסי: איך נתאים את עצמנו לשוק העבודה המשתנה בקצב מהיר? איך נבחר קריירה עם אופק פיננסי שמתאים לצרכינו? איך נתאים את התואר האקדמי שנלמד לתחום שבו נרצה לעסוק בעתיד?
ההיבט הנוסף (והלא פחות חשוב) הוא ההיבט האישי: איך נביא לידי ביטוי באופן המיטבי את היכולות והכישורים שלנו? איך נבחר מקצוע שיסב לנו סיפוק ותחושת הצלחה?

תהליך הייעוץ משתנה מעט בין יועץ ליועץ, ותלוי גם כמובן בצרכים האינדיבידואלים שלכם:
במידה ואתם מגיעים עם כיוון כללי ומרגישים צורך בהכוונה – יועצת הקריירה תבחן ביחד איתכם תחילה את היכולות והכישורים האישיים שלכם (היכן נקודות החוזקה שלכם נמצאות?), לאחר מכן, במידה ותמצאו שהכיוון שאליו אתם רוצים ללכת אכן מתאים ונכון לכם, תפזרו יחד את ״מסך העשן״ סביב האפשרויות הרבות לתעסוקה/לימודים, ובעזרת היועצת תוכלו לבחור את המסלול הנכון עבורכם לצורך השגת המטרה.

במידה והכיוון עדין לא ברור לכם – כדי להמנע ממצב בו אתם מושפעים מגורמים חיצוניים לא רלוונטיים (כמו מה ההורים שלכם ירצו שתלמדו, או מה המקצוע ״הטרנדי״ בשוק כעת), יועצת הקריירה תסייע לכם לאסוף את כלל הקריטריונים שמשפיעים על בחירה של מקצוע או תחום לימודים. תעברו תהליך אבחון אישי של היכולות שלכם, תבררו יחד מהם תחומי העניין שלכם ובמה אתם מוכנים להשקיע מאמץ, ותחברו את שני אלה: לאור היכולות האישיות שלכם, תבינו יחד מהם התחומים הנכונים עבורכם.

ירדן שחר, יועצת קריירה בכירה ומאמנת תעסוקה, מסבירה: ״מטרת הייעוץ היא לייצר בהירות, להגדיר מטרה, להבין מה צריך כדי להצליח ומשם לסלול את הדרך. הייעוץ יספק מידע עדכני אודות שוק העבודה ודרישותיו, ואודות אפשרויות הלימוד באקדמיה ומחוצה לה,  במטרה לחבר בינן לבין נטיות הלב והכישורים שלנו״.

חשוב לציין שכהמשך או לצד ייעוץ תעסוקתי, ישנו גם אימון לקריירה ולתעסוקה. אימון הינו תהליך ארוך טווח, המלווה אתכם לאורך זמן במסגרת התפקיד הנוכחי (בין אם אתם מנהלים בכירים, שכירים, עצמאים וכו') ומטרתו של האימון הינה לשפר מיומנויות קיימות הנדרשות לתפקיד באמצעות משאבים שקיימים בכם בתחומים שונים: ניהול זמן ותיעדוף, הנעת צוות, עמידה מול קהל, הכנה לקראת ראיון חשוב ועוד.

אימון תעסוקה מתאים גם למי שמעוניין להכנס/לחזור לשוק העבודה וזקוק לאימון לקראת ראיונות ומבדקים.

הזמנה לייעוץ ראשוני אונליין או במשרד

אם מה שקראתם עד עכשיו גרם לכם להבין שייעוץ תעסוקתי הוא הדבר הנכון עבורכם, זה הזמן לקבוע ייעוץ ראשוני!
מה יכלול הייעוץ הראשוני?

 • מיפוי של המצב הנוכחי: מהם הגורמים שמביאים אתכם לייעוץ? (תחושת תקיעות, התלבטות, העדר כיוון ברור, קושי בחלק המעשי של חיפוש העבודה, קושי רגשי).
 • תקבלו מפת דרכים לשלבים שיובילו אתכם לפתרון של הקשיים הנ״ל.
 • תקבלו כלים ותרגילים פרקטיים שיקדמו אתכם לפתרון.

לבחירת יועצת הקריירה המתאימה לכם >>

שאלות ותשובות נפוצות:

 • אם אתם נמצאים בצומת דרכים הקשורה בלימודים או בשוק העבודה, מרגישים מבולבלים, תקועים או חווים קושי – ייעוץ תעסוקתי בהחלט יכול לסייע לכם. הייעוץ יעניק לכם בהירות בנוגע למקום בו אתם נמצאים, ליכולות ולכישורים האישיים שלכם, ויעזור לכם להבין איזו דרך תשלב את היכולות האלו עם שוק העבודה/לימודים בצורה המיטבית מבחינה אישית ופרקטית – פיננסית. 

 • איך שנוח לכם. כל היועצות מורגלות בפגישות בזום. נסיוננו מוכיח כי פגישות בזום הן אפקטיביות ומועילות ומקלות על רבים את הקביעה. הייעוץ בזום מאפשר גמישות, נוחות והרחבת טווח הבחירה. בנוסף, חלק מהיועצות עשויות להציע מחיר מופחת על פגישת זום.

  מי שמעדיף פגישה פרונטלית, יוכל לראות בדפי המומחיות את האיזור הגיאוגרפי בו הן מקיימות את הפגישות.

 • מחיר פגישת ייעוץ נע בין 220 ש"ח לבין 550 ש"ח, ומשתנה מיועצת ליועצת. יש לשים לב שכל יועצת מגדירה זמן פגישה בהתאם לשיקול דעתה. בכל דף מומחה באתר מצוין מחיר הפגישה ואורכה. במצבים מיוחדים של קושי כלכלי, מומלץ לבדוק איתנו או עם היועצת התעסוקתית אפשרות להנחה מיוחדת.

 • בחירת יועצים תעסוקתיים מקצועיים זו העבודה שלנו! Experts הוא האתר היחיד בארץ שמתמחה בייעוץ קריירה ומבצע בקרת איכות שוטפת על כל הייעוצים. מעבר לתנאי הקבלה המחמירים שלנו למומחים, אנחנו מוודאים באופן שוטף את שביעות רצון הפונים. כל היועצות באתר קיבלו משובים חיוביים מאד מהפונים אליהם.

  מעבר לבחירת היועצת, חשוב לדעת שייעוץ הוא לא קסם. הצלחת התהליך תלויה בעיקר בכם, במידת האמון שלכם ובמידת שיתוף הפעולה וההשקעה בתהליך.

 • ייעוץ תעסוקתי הינו תהליך קצר טווח, ולרוב ייעוץ נע בין פגישה אחת לשלוש. פגישה נמשכת לרוב 40-60 דקות, בהתאם לשיקול דעת היועצת (הפרטים המלאים בדפי היועצות).

 • ייעוץ תעסוקתי הינו תהליך קצר טווח שמטרתו לייעץ ולהכווין בנוגע להמשך הדרך או לשאלות ממוקדות, בעוד אימון הוא תהליך ארוך טווח, בו מאמנת הקריירה מלווה אתכם ועוזרת לכם לשפר מיומנות שדורשות שיפור לצורך מילוי תפקידכם בצורה מיטבית, או כתיבת קורות חיים והכנה לראיון.

עודכן בתאריך: 6 באוגוסט 2023

דילוג לתוכן