מי אנחנו

באתגרי הקריירה המורכבים, אנחנו מציעים ייעוץ מקצועי, אמין ובטוח.

מיזם Experts הוקם כדי לסייע לכם להגשים את יעדי הקריירה שלכם, בעזרת מומחיות קריירה מקצועיות לבחירתכם:

החל מחיפוש תחום לימודים, דרך חיפוש עבודה, התמודדות עם ראיונות עבודה ומבחני מיון, המשך בקידום מקצועי,  שינוי קריירה, הסבה מקצועית ועד לאתגרי ניהול למנהלים חדשים ומנהלים בכירים- אנחנו כאן בשבילכם.

הייעוד של Experts הוא להפוך את האתגרים המורכבים והחשובים בחיים, לקצת יותר פשוטים.

מתוך הבנה שהצעד הראשון הוא הקשה ביותר ומתוך הבנת הקושי בחיפוש איש מקצוע אמין, מנוסה ומומלץ – לקחנו על עצמינו לבצע את הסינון עבורכם ולהגיש לכם דרך פשוטה ובטוחה להתקדם.

תו איכות ליועצי קריירה של אקספרטס

Experts – מומחים עם תו איכות.

מיזם Experts הוקם בראש ובראשונה כדי להוות פלטפורמה אמינה ובטוחה לבחירת מומחים מקצועיים.

לצורך כך, בחרנו עבורכם בקפידה את המומחים עפ"י הסטנדרטים הגבוהים שהצבנו. וידאנו שיש להם השכלה והכשרה מתאימה, נסיון רלוונטי והמלצות אמיתיות.

אימתנו את כל הנתונים וריכזנו לכם את כל המידע בדפי המומחים באתר. בכל דף מומחית תמצאו את כל הפרטים אודות השכלתה, נסיונה, שירותיה, זמינות, מחירים והמלצות.

ומעבר לכל זה: אנחנו מקפידים לעמוד בקשר עם הפונים דרך האתר, על מנת לקבל את חוות דעתם על השירות שקיבלו.

המומחים שעובדים איתנו יודעים שהם מחויבים.

 

מי אנחנו?

אנחנו מיכל כהן, יזמית ובעלת חברת WebGuru, איתי טאו, מנהל הפיתוח והטכנולוגיות וענת בריסק, אחראית על ניתוב, בקרת איכות וקשרי לקוחות.
בעולם החדש, קל לקנות הכל באינטרנט, למצוא חוות דעת ודירוגים של מסעדות, מלונות, אנשי מקצוע ומגוון מוצרים. אבל בנושאים החשובים באמת, כאשר אנחנו זקוקים למומחה כדי לשפר את איכות חיינו, מצבנו הנפשי והכלכלי, אין לנו למי לפנות, אין מידע אמין ומדוייק ואין המלצות אמיתיות.

הקמנו את Experts כדי שגם בתחומים החשובים בחיים – יהיה מקום אמין, בטוח ופשוט – לעשות בו את הצעד הראשון.

צפו בסרטון:

 

אתר Experts הראשון הוקם ב 2020 והוא נותן מענה בקשיים רגשיים של מבוגרים וילדים, באמצעות פסיכולוגיות, מדריכות הורים ואנשי מקצוע נוספים.
מס' חודשים אחריו הוקם אתר Experts ייעוץ פיננסי שמציע ייעוצים ושירותי רו"ח ומומחים פיננסים נוספים.
אתר הקריירה מוקם ב 2023 במטרה לתת למענה לצלע השלישית החשובה בחיים: תעסוקה וקריירה.

צעד אחרי צעד, תחום אחרי תחום, מומחה אחרי מומחה, אנחנו מפתחים, מקדמים, בוררים, מתייעצים, כותבים ומשפרים. בקיצור, עושים הכל כדי ליצור עבורכם מקום פשוט, אמין ונוח לעשות את הצעד הראשון בטיפול בקשיים.

 

דילוג לתוכן