שאלות ותשובות.

1

לאן הגעתי?

מיזם Experts נועד לסייע לכם בצמתי קריירה בעזרת קהילת יועצות מומחיות בתחום הקריירה, לימודים, אימון לתעסוקה, פיתוח מנהלים, הכנה לראיונות, הסבה מקצועית ועוד.

2

מיהן המומחיות המופיעות באתר?

כל המומחיות שתפגשו ב Experts עברו סינון אישי קפדני. אלו יועצות קריירה בעלות השכלה אקדמית, המחזיקות בניסיון ובידע הדרושים כדי להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. אבל יותר מזה – אלו יועצות שאוהבות אנשים ושבאמת אכפת להן מההצלחה של מי שהן מלוות.

 

3

האם אתם בודקים חוות דעת והמלצות על היועצות?

כן! מלבד הסינון הקפדני שעוברות היועצות באתר, הצוות של Experts מבצע מעקב מתמשך כדי לוודא את שביעות רצון הלקוחות לאורך זמן. אנחנו יוצרים קשר עם מי שפנו לקבלת שירות כדי לבקש חוות דעת על המומחיות ולהבטיח שהם שבעי רצון מהשירות.

4

איך קובעים פגישת ייעוץ עם יועצת?

תהליך תיאום הפגישה באתר מאפשר לכם חופש מירבי ומותאם לצרכים ולהעדפות שלכם. מצאתם יועצת מתאימה? תוכלו ליצור איתה קשר ישירות, להשאיר פרטים באתר כדי שהיא תחזור אליכם או לתאם מועד לפגישת אונליין באתר. אם אתם מסתבכים, תוכלו גם ליצור איתנו קשר ואנחנו נסייע בתיאום ובתקשורת עם המומחית.

5

מה עדיף – ייעוץ אונליין או פגישת פנים אל פנים?

לכל אדם יש כמובן את ההעדפה שלו והשיקולים שמנחים אותו, אך באופן כללי, אנחנו ממליצים לבחור, לפחות בפגישת הייעוץ הראשונית, בפגישה מקוונת (אונליין). פגישה כזאת היא קלה ונוחה יותר, חוסכת זמן נסיעה יקר ומורידה חסמים שיכולים להקשות על הקיום שלה כמו מרחק גיאוגרפי או אילוצי לוחות זמנים. חשוב לציין כי ייעוץ אונליין הופך פופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות ומומחים מעידים שיעילותו לא נופלת מזו של פגישה פרונטלית.

6

איך בדיוק מתנהלת פגישת ייעוץ אונליין?

פגישה מקוונת מאפשרת לכם חופש ונוחות בכל שלב לאורך הדרך. קודם כל, באתר תקבלו גישה ליומן של היועצת, כדי שתוכלו לתאם פגישה בזמן שנוח לכם ולקבל אישור למייל, עם קישור לפגישה בזום. לפני הפגישה תקבלו גם תזכורת במייל ובהודעת SMS כדי לוודא שלא תשכחו. אחר כך, כל מה שנשאר לכם זה להתכונן לפגישה, לוודא שהמחשב מחובר ועובד כמו שצריך ולרכז מסמכים רלוונטיים שיכולים לייעל ולדייק את השיחה.

יש לכם שאלות נוספות? רוצים לדבר איתנו? צרו קשר ונשמח לעזור >>

דילוג לתוכן