עמוד הבית ייעוץ ראשוני אונליין חגית לקר

עמוד הבית ייעוץ ראשוני אונליין חגית לקר

חגית לקר

יועצת תעסוקתית ופסיכותרפיסטית

חגית לקר

יועצת תעסוקתית ופסיכותרפיסטית

פגישת יעוץ אונליין
ב-ZOOM

220
40 דקות

צרו איתי קשר

077-9977708
פגישת ייעוץ אונליין
הרצליה והשרון, חדרה וצפון השרון, תל אביב והמרכז : כפר סבא

תחומי הייעוץ

ייעוץ תעסוקתי וקריירה

שפות שירות

עברית אנגלית

פגישת יעוץ אונליין ב-ZOOM

קצת עלי

שמי חגית לקר, בעלת תואר שני בפסיכולוגיה חברתית ופסיכותרפיסטית אדרליאנית, יועצת תעסוקתית, מרצה באקדמיה ובעלת קליניקה לייעוץ תעסוקתי ופסיכותרפיה למבוגרים.

בעלת ניסיון של 30 שנה ומעל ל-25,000 שעות ייעוץ, הדרכה וטיפול אישי וקבוצתי – הכוונה ללימודים, ייעוץ וטיפול תעסוקתי, ייעוץ קריירה, טיפול במשברי חיים, זוגיות, פוסט טראומה, ובעיות בתפקוד.

בעבודתי אני משלבת כלים מעולמות הפסיכולוגיה, האימון האישי והטיפול האדלריאני. המגוון המקצועי שאני מביאה עמי מאפשר לי להתאים לכל אחד ואחת את הטיפול/הייעוץ/ההכוונה הנכונים והמתאימים עבור/ה. את התהליך אני בונה עם הנועץ/מטופל בהתאם לצרכיו, והוא נעשה באווירה נעימה, חמה, מאפשרת ומעצימה.

בפגישת הייעוץ הראשונית אונליין נכיר, נתרשם, נמפה את הבעיה/הקושי ונבחן יחד כיווני פעולה.

אני מאמינה באדם ובבחירה החופשית שיש לכל אחד מאתנו לשרטט את חייו ולפעול בתוכם. אני מאמינה כי כל אדם ראוי לממש את עצמו ולהביא עצמו במיטבו לעולם התעסוקתי. אני אוהבת את המפגש האנושי, נרגשת מההזדמנות לסייע לאנשים בדרכם האישית והמקצועית, עושה זאת מתוך אחריות רבה ובאהבה גדולה.

השכלה:

  • האוניברסיטה העברית בירושלים – תואר שני בפסיכולוגיה חברתית/ארגונית
  • מכון אדלר – הסמכה לפסיכותרפיה (תוכנית תלת-שנתית)
  • מכון גבים – גישור למטפלים
  • אוניברסיטת בר אילן – תוכנית דו שנתית בהנחיית קבוצות דינמיות
  • האגודה הישראלית לפסיכותרפיה ממוקדת בשיתוף מיט"ן – CEE FAR CBT לטיפול במצבי פוסט טראומה

ניסיון מקצועי:

  • מרצה באקדמיה – אוניברסיטת בר אילן, המרכז האקדמי פרס, הקריה האקדמית אונו
  • ייעוץ וטיפול למבוגרים בזום ובקליניקה

מומחית רשומה באתר Experts החל מינואר 2022.

המחיר לפגישת טיפול בקליניקה: ₪400.

את חגית פגשתי בצומת דרכים, לאחר 25 שנות עבודה במערכת הביטחון. היה זה "כלוב זהב" שהיה לי חשש רב לעזוב. חגית, עם נסיון רב וכישרון טבעי לקרוא אנשים, קלטה את הפחדים שלי בן רגע. וכך, לאט לאט קילפנו את השכבות ועשינו את העבודה. בזכות המפגשים עמה קיבלתי החלטה אמיצה לפרוש ולצאת לדרך חדשה – גישור. היום אני עושה את מה שאני אוהבת ומודה על כך מידי יום לחגית על שסייעה לי לבחור בדרך חדשה המתאימה לי. תודה גדולה!

איריס שיפמן ליפשיץ, מגשרת

יום אחד כך פתאום הגעתי לגיל שבו אפשר להתחיל לחפש את עצמך ואת העיסוק הבא. אז לכל אלו שחושבים שאפשר לעשות את זה לבד, נכון אפשר,  אבל אפשר גם לעשות את זה ביחד. אני ממליץ בחום על התהליך ועל חגית במיוחד. חשוב לי לציין שהפגישות עם חגית זו לא ערובה לחיי אושר, אבל זו ערובה לחיים בהירים.

דורון רביבי, מנכ״ל

אל חגית הגעתי עם בקשה ברורה וספציפית: עזרי לי לשווק את עצמי ולהרוויח יותר. מהר מאוד הבנתי שהפיתרון הוא לא ממש טכני. יצאנו למסע משותף שבו למדתי על עצמי. העבודה עם חגית היא פנימית וחיצונית כאחד. גם עצות מעשיות למכביר וגם, תמיד, התבוננות פנימה. חגית מבורכת בידע רחב, ניסיון עשיר, והכי חשוב – אמפתיה, רוך ויכולת הכלה.

יעל אבני, מדריכת הורים, ירושלים

הגעתי אל חגית מבולבלת. שני תארים, שלוש תעודות מקצועיות והרבה סימני שאלה… במה אני טובה? ומה באמת אני אוהבת לעשות? חגית מיד עשתה סדר בבלאגן. הפגישות התחלקו לשלוש: מבדקים, שיחה ותוכנית פעולה. חגית ממוקדת ומקצועית והאמת היא שזה הדבר הטוב ביותר שעשיתי לעצמי לאחרונה. אז לכל המתלבטים כמוני, ממליצה על חגית לקר מכל הלב!

שירה תודר, יזמית ואשת חינוך

המלצות

פגישת יעוץ אונליין ב-ZOOM