עמוד הבית ייעוץ ראשוני אונליין רימה גורן

עמוד הבית ייעוץ ראשוני אונליין רימה גורן

רימה גורן

ייעוץ ואימון קריירה, מוטיבציה והסבה להייטק

רימה גורן

ייעוץ ואימון קריירה, מוטיבציה והסבה להייטק

פגישת יעוץ אונליין
ב-ZOOM

350
60 דקות

צרו איתי קשר

077-8041677
פגישת ייעוץ אונליין
תל אביב והמרכז : תל אביב

תחומי הייעוץ

אימון תעסוקתיייעוץ תעסוקתי וקריירה

שפות שירות

עברית אנגלית

פגישת יעוץ אונליין ב-ZOOM

קצת עלי

מומחית לקריירה ומוטיבציה. תהליכי עומק בצמתי קריירה וחיים, ליצירת הקשבה ודיוק פנימיים, ונחישות בלתי מתפשרת לתוצאות. ליווי בתהליכי שינוי וקפיצות קריירה, דוקטורנטית חוקרת מוטיבציה.

אני מאמנת אישית ועסקית מזה למעלה מ-15 שנה (מ 2006), מלווה אנשים בצמתי קריירה מורכבים, אימון מנהלים ועסקים קטנים. הובלתי מאות אנשים ועסקים לתוצאות יוצאות דופן.

בתהליכים שאני מובילה באים לידי ביטוי 3 רבדים:

 1. דיוק הרצון הפנימי – הקשבה עמוקה לצרכים ורצונות סותרים ויצירת בהירות פנימית.
 2. מתן כלים מעשיים – בין אם כתיבת קורות חיים ותסריט שיחה לראיון עבודה שמבטאים את הייחודיות שלך, או פיתוח כלים ניהוליים, שיווקיים ועסקיים פרקטיים.
 3. התייחסות לרובד הפסיכולוגי-רגשי הסמוי מין העין שאחראי גם הוא במידה רבה ליכולת שלנו לפעול בעוצמה לאורך זמן. יצירת well-being, מוטיבציה ותחושת מסוגלות.

מומחית בליווי בקפיצות קריירה, במציאת כיוון מקצועי חדש ומלהיב רגשית לצד היותו מפרנס ופרקטי. תהליך הליווי מאפשר לבחור כיוון מקצועי שהוא תוצר של דיוק מהיר ומעמיק של חוזקות אישיות ייחודיות, תחומי התלהבות ותשוקה, התייחסות למצפן האישי של מה שחשוב לנו בעבודה ובחיים, ושיקולים פרקטיים ליצירת פאזל שמדייק כיוון מקצועי מלהיב ומעשי.

בין היתר, אני עוזרת לאנשים להיכנס לתפקידים בהייטק, או תפקידים חדשים שאינם משקפים את הנסיון המקצועי שלהם. מומחית ביצירת מוטיבציה לעשיה במצבי בלבול ותקיעות.

המטרה שלי היא לעזור לך ליצור קפיצה משמעותית באיכות החיים שלך. ולעזור לך להיות למישהו שלא האמנת שתוכל להיות. אני משתמשת בכלים מבוססי מחקר שעברו דיוק על מאות תהליכים שהובלתי.

מה יקרה בפגישת הייעוץ?

 1. נעשה מיפוי מהיר של הצומת המקצועי. נזהה מהם הגורמים לתקיעות: העדר כיוון מקצועי ברור / קושי בחלק המעשי של חיפוש העבודה / קושי רגשי או שילוב שלהם.
 2. תקבלו מפת דרכים לכל השלבים שיש לעשות עד לפיתרון מוצלח של הקשיים.
 3. תקבלו כלים ותרגילים פרקטיים להתקדם לכיוון פתרון.

בעשרים השנים האחרונות חוללתי כ-40 שינויים מהותיים בחיי האישיים, המקצועיים, וביחסים הקרובים לי. אין אבן שלא הפכתי ושיניתי. חוויות אלו שאני מכירה בגוף ראשון מהבטן, הן המנוע שלי לאופטימיות, הבנה מה מניע אותנו ואיך לחולל שינוי.

השכלה

 • בוגרת תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב, אוניברסיטת תל אביב.
 • תארים שניים במנהל עסקים בבינתחומי, ומנהל החינוך אוניברסיטת תל אביב. כולם בהצטיינות.
 • כיום עושה דוקטורט בפסיכולוגיה חינוכית באוניברסיטת בן גוריון.

ניסיון מקצועי

 • במהלך 10 שנים הכשרתי מאמנים באוניברסיטת בר אילן.
 • בעברי עסקתי 10 שנים בפיתוח וניהול בתעשיית ההייטק ובחייל מודיעין.
 • ניהלתי פרויקטים ופיתוח מוצרים מול חברות מהגדולות במשק.

מומחית רשומה באתר Experts החל מאפריל 2022.

המחיר לפגישת ייעוץ ראשוני אונליין: 350 ש"ח.

המחיר לפגישת המשך בקליניקה: 450 ש"ח.

רימה מנחה ומאמנת מצויינת וגם נעימה מאד. השתתפתי בסדנת אימון  אצלה. וכמנחת קבוצות העצמה ויועצת קריירה בעצמי, בהחלט יכולה לאמר שהיה לי מעניין ובעל ערך. על אף שאני "יודעת" את רוב החומר שלימדה – יש הבדל בין לדעת לבין ליישם. וחשתי שקיבלתי ערך ואף חידשה לי ואני מתקדמת בהגשמת המטרות שלי בזכות התובנות בסדנה. תודה. ושמחה שהשתתפתי.

ענת רונאל מטלון

המפגשים איתך היו בדיוק מה שהייתי צריכה, סדר בראש מבחינה מקצועית ועל הדרך גם זכיתי להכיר את עצמי מחדש. תודה על ליווי מקצועי ונעים שנתן לי כל כך הרבה חיזוקים וכלים להמשך.

גל ליום סבן, מנהלת שיווק

במהלך הדרך, שידעה גם עליות ומורדות, התנגנו לי בראש משפטים שלך: "את לא צריכה להתפשר", "את לא צריכה להתחיל מלמטה, את יכולה להשתמש בניסיון שיש לך". ידעתי בלב שאין לך שום אינטרס להגיד לי כאלו דברים סתם, אלא אם את באמת מאמינה שזה אפשרי. רציתי לעדכן אותך שחתמתי היום חוזה לתפקיד של Project Manager בפיתוח של חברת הייטק בתחום הIOT, לעולם הרכב… ובעיקר לומר לך תודה!!! באמת שיש לך חלק משמעותי, במה שבשבילי הוא הישג אחרי תהליך ארוך ומעמיק.

ס׳, מנהלת בתחום הפארמה

הגעתי לרימה כשאני בצומת דרכים תעסוקתית. לא הצלחתי להבין מה השלב הבא שלי בהתפתחות הקריירה.. הייתי מאוד מבולבל וחסר בטחון כשהגעתי לפגישה הראשונה עם רימה, וכבר אחרי 2-3 פגישות קלטתי איך מהר מאוד הבטחון שלי עולה, התובנות שלי לגבי מי אני ומה נכון לי מתחדדות והכיוון שאליו אני אמור ללכת מתבהר. היום אני במקום אחר, מקום טוב יותר ושלם יותר. אין ספק שהרבה מאוד זה בזכות העבודה עם רימה.

ד׳, בעלים של עסק ועכשיו גם success manager בהייטק

רימה מצליחה באופן פלאי לייצר סדר בראש, בהבנה של מי אני ולאן אני רוצה ללכת. ככה בפשטות, בצורה כל כך מסודרת וברורה. לא האמנתי שמישהו יצליח בכל כך מעט זמן להשפיע כל כך הרבה.  שאפו (:

תמר להב

מאמנת יחודית ואיכותית. בעלת קבלות בעשיה במקצועה הקודם בעולם העסקי, שרק מוסיף לחשיבה יחודית ויצירת תוצאות אמיתיות באימון

יובל גולדברגר, עו״ד ומגשר

סרטונים

פגישת יעוץ אונליין ב-ZOOM