אימון אישי לחיים

מחפשת דרך להשיג יעדים או להגשים חלומות? מעוניין בתהליך אימון ממוקד ומקצועי המתבונן בעבר, חש את ההווה אבל בעיקר מכוון קדימה? רוצים לרכוש היום כלים להתמודדויות של מחר?

אימון אישי לחיים הוא תהליך המאפשר הגשמה, שיפור הישגים, מיצוי פוטנציאל, העצמה והשגת יעדים נוספים. באימון האישי (קואצ'ינג) מגדיר המתאמן את יעדיו ומגדיר את הדרך באמצעותה ישיג את המטרה. תהליך האימון הוא הדרך בה מגשרים על הפער בין המצוי לרצוי.

שיטת האימון מותאמת למתאמן, כאשר ירדן מתאימה לכל אחד אימון בו משולבים על פי הצורך דמיון מודרך, סימולציות, קלפים, משימות, אימון בשיטת ביירון קייטי ועוד.

למה אימון אישי?

"מי שעובד באימון הוא בעסקי יצירת שינוי. היכולת המקצועית שלו היא לאפשר לאנשים להשיג את המטרות שהם מתקשים להשיג בעצמם. ההעצמה היא רק בונוס…

בתהליך הקואצ'ינג עולות חקירות אינפורמציה כחלק מבוחן המציאות. המתאמן מודע ליכולותיו ולמגבלות העולם בו הוא חי, וכשהוא בוחר לקחת על עצמו את הזכות לחלום הוא עושה זאת למרות הפחד או הספק… כל פריצות הדרך, החדשנות של אנשים כמו ג'ובס, איינשטין, מנדלה או אחרים לא הגיעו מהעובדה שהם למדו מהניסיון אלא אתגרו אותו. הם בדקו מה ממנו מתאים להם ומה הם בוחרים לשנות"

(מתוך "דווקא לא עסקי אוויר" רוני גרובר, גלובס, אפריל 2015)

שינוי מתאפשר רק ממקום בטוח

ירדן היא מאמנת אישית וותיקה ויו"ר הועדה המקצועית של לשכת המאמנים. היא מביאה לאימון ניסיון חיים עשיר והתמודדות עם מגוון אתגרים אשר אפשרו לה להאמין שכל אחד יכול תמיד לעשות שינוי ולהתרומם לגבהים חדשים.

אימון אישי עם ירדן שחר מתמקד באיתור היכולות והמסוגלות האישית הקיימות בכל אדם – כנקודת מוצא להשגת היעדים האישיים שלו. אולם בראש ובראשונה משיגה ירדן עם המתאמן את הבסיס ההכרחי לשינוי – המקום הבטוח והמאפשר המהווה פלטפורמה להצלחת התהליך.

לכל אחד יש מטרה או חלום

מעוניינת במציאת בן זוג? לא מצליח למצוא עבודה? מתמודדים עם קשיים במשפחה המורחבת? אימון אישי הוא תהליך אפקטיבי המתאים לכל אחד ולכל תחומי החיים: הפרטי, הזוגי, העסקי, האקדמי, תחום הקריירה או השיקום. וגם זו סיבה להגיע לאימון…

  • העצמה
  • שיפור תהליכי קבלת החלטות
  • אימון למערכות יחסים (התמודדות עם הורים מזדקנים, ילדים בוגרים, בין בני זוג ועוד)
  • אימון להגשמת חלום
  • אימון תעסוקתי
  • אימון לקראת פרישה
  • אימון לשינוי קריירה
  • שינוי תודעתי (כן , כן, לא רק שינוי באורח החיים או שינוי קיצוני…)
  • ועוד

התמחות מיוחדת באימון אישי לשינוי

בסביבה דינאמית ומשתנה של אי וודאות, של טכנולוגיה דוהרת ותחרות גוברת, אחד האתגרים הגדולים הוא לצלוח מעברים ותקופות של שינוי. בבסיס כל אימון לשינוי עומדת קבלת החלטה. כיצד אנחנו מקבלים אותה? איך נדע שזו ההחלטה הטובה עבורנו? כיצד מתמודדים עם חסמים? איך עוברים משלב ההחלטה לשלב הביצוע?

אלו אינן שאלות ערטילאיות אלא שלבים בדרך… בעזרת כלים ברורים מוגדרים וישימים מונחה המתאמן להתקדם למקום טוב יותר באופן מושכל וממקום של צמיחה והתחדשות.

בנימה אישית...
ירדן שחר

"הניסיון הרב, המיומנות, חדות האבחנה ותחושת השליחות, בד בבד עם שימוש מושכל בכלים ובידע אותם רכשתי לאורך שנים, מאפשרים לי להעניק תובנות פשוטות וערכת כלים אישית להצלחה.

כמי שהעזה לעשות שינויים גדולים גם בחיי האישיים, יש בי את הרצון והיכולת להוביל, ללוות ולאמן. לאפשר חוויה של העצמה אישית ושינוי המאפשרים פריצת דרך לצמיחה, הגשמה ואיכות חיים.

אני רואה באימון האישי מסע התפתחותי, מאתגר, מאפשר ודינאמי אשר בעזרתו ניתן במערכת של יחסי אמון ,הקשבה ופתיחות לממש כל מטרה ולחולל שינוי אמיתי.

מבחינתי, כל אדם, כל חברה וכל מתאמן הוא עולם ומלואו. השליחות שלי כמאמנת אישית, היא להפוך את העולם שלך לטוב יותר. פשוט ככה. במציאות שלנו, התזזיתית, המהירה וההישגית, אוכל למצוא את הדרך הנכונה – גם בשבילך"

עודכן בתאריך: 30 במאי 2023

דילוג לתוכן