אימון וייעוץ קריירה

העבודה שלנו היא חלק כל כך גדול בחיינו ומביאה איתה דילמות ואתגרים: מבחירת מקצוע לפני לימודים, התקדמות והתפתחות בתחום מסוים ועד לשינוי קריירה.

כדי לקבל את ההחלטות הנכונות יש צורך בראייה מרחבית כוללת, הכרות עם שוק העבודה הדינאמי וחיבור כלל השיקולים אל הרצונות והיכולות שלכם.
בשביל זה אני כאן – כדי לתת לכם את הכלים לקבל את ההחלטה המיטיבה באחד מתחומי החיים החשובים ביותר – הקריירה.

למי מומלץ לפנות לאימון או ייעוץ קריירה?

 • למי שנמצא לפני לימודים אקדמאים ומתלבט בנוגע לכיוון מקצועי ותעסוקתי.
 • למי שמעוניין להתקדם בתחומו ולבנות לעצמו מסלול קריירה ייחודי המותאם לו.
 • למי שמחפש ליווי והכוונה בשלבי ראיונות ומיונים למשרות שונות.
 • למי שמחפש לו את הדרך אל הקריירה השנייה שלו.

הצעד הראשון מתחיל כאן

אני מזמינה אתכם לעשות את הצעד הראשון במסע המשותף שלנו.

באימון הרגשתי שאני בידיים מקצועיות. ירדן חידדה ומיקדה את הכיוון, בנתה תכנית מקצועית שענתה על הצרכים ובנתה איתי קו"ח אופטימליים. ירדן בעלת ידע רחב בשוק העבודה והליווי שלה מסור לאורך הדרך.
היא נחמדה וסבלנית והרגשתי שאני בידיים טובות.

רז תדהר

פניתי לירדן בפעם השניה, 7 שנים אחרי הליווי הקודם לצורך ליווי לקראת מטרה חדשה. לא היה לי ספק שירדן תדע שוב לעזור לי בצורה המקצועית והמהירה ביותר. ואכן ירדן ידעה להתאים ולבחור את הליווי והכלים הנכונים לסיטואציה החדשה. גם הפעם לא הייתי יכולה להשלים את המטרה בצורה המהירה והמקצועית ביותר ללא הליווי של ירדן.

ביסאן סלמאן

נפרדתי מכעסים קשים ומפחדים עזים. הבנתי שאפשר להיפטר מאמונות ודעות קדומות. את היית המראה שלי, פתאום ראיתי גם דברים שהיו עד כה בגדר נעלמים. אני יוצאת לדרך חדשה עם ארגז כלים שאוכל להשתמש בו בכל רגע נתון בחיי.

א.

באתי לאימון תעסוקתי לשם הכנה למכרז לתפקיד בכיר, למרות הישגיי עד כה בתחום האקדמי והמקצועי שהיתי בלחץ עצום… פגשתי מישהי שיש בה מכלול של ניסיון וידע בשלוב של אישיות רגישה, קשובה, מקצועית, מרתקת, חזקה ואסרטיבית – מבחינתי, דמות ראויה לחיקוי. לכן הצלחתי להגיע למחוזות רבים שהיו חשובים לי באמת – הורות, קריירה, מיומנויות ניהול ותקשורת בינאישית.

האימון היווה עבורי פריצת דרך להגשמת החזון שלי. סוף סוף גיבשתי זהות, קבעתי מטרות, גיבשתי תוכנית פעולה ריאלית ומעוררת מוטיבציה. לא מאיימת, מאד ממוקדת ויש פתרונות גם לחולשות. אני יודעת שאני מאד מוכשרת וכדאי שגם האחרים ידעו – עכשיו אני יודעת איך.

עיתונאית וסופרת

יצרת אצלי מוטיבציה גדולה ובזכות ההכלה, ההכוונה, שימת הזרקור במקום הנכון ובזמן הנכון, אני רואה אותך שותפה מלאה לדרך שעשיתי ועוד אעשה.

אימון לקריירה - כיום בעיצומו של הגשמת חזון אישי

פקחת את עיני בנושאים רבים, גרמת לי לעצור ולחשוב. נתת לי את הדחיפה הראשונית, היית הטריגר שלי והבנתי שצריך לעשות ולפעול כדי שדברים יתרחשו. הפרגון שלך היווה קיר תומך. נתת לי פרספקטיבה נכונה לדברים ולחיים. הבנתי שכדאי לצאת ממעגל הנוחות, שאפשר לעשות שינוי בהתבסס על הצלחות מהעבר, מידע קיים וסביבה תומכת. את הובלת אותי להאמין בעצמי, לאהוב את עצמי ולהתוות את הדרך. לא להתעסק ב"למה" וכן להתמקד ב"איך".

באתי עם ניסיון רב, הרבה ידע, השכלה רחבה ותובנות אך לא שבע רצון, לא ממצה את היכולות שלי ומרגיש מתוסכל ולא מאושר, בדיוק כמו רכב שיש לו  G.P.S ולא ניתן לכיילו לכתובת היעד. היום אני מאושר רק מהידיעה שיש לי מטרה, והמחשבה עליה כבר מרגשת אותי. אני אופטימי, מרגיש חזק ומלא מרץ וביטחון. תודה רבה על המסע הקשה והמרתק. להתראות, אני נוסע

א. - אימון לתעסוקה

הגעתי לפגישת ייעוץ אצל ירדן. הייעוץ היה מעולה, עזר מאוד גם מכיוון שלירדן יש הרבה נסיון ומומחיות בתחום המגזר הציבורי בו אני מתעניין.
קיבלתי הרבה מידע מקיף ותשובות לשאלות, ירדן היתה קשובה ונחמדה מאוד. ממשיך לעוד מפגשים איתה.

הייעוץ היה טוב ומרשים, ואני מאוד מרוצה ממנו. ירדן הייתה מאוד מקצועית, ברורה ונחמדה וללא ספק הרגשתי מכוון

הייעוץ היה מעולה. מדויק, ענה על הציפיות ועזר לכוון אותי. היתה תקשורת טובה שנתנה גם רעיונות חדשים.

עומר

אור בקצה המנהרה ירדן היתה עבורי!
מעבר למקצועיות הבלתי מעורערת שלה אי אפשר שלא להתייחס לנתינה ולאכפתיות שלה לאורך כל הדרך. מדובר במתנה אדירה שהצלחתי לתת לעצמי בימים קשים. ממליצה בחום לכל אחד.ת אשר נמצאים בצומת דרכים וזקוקים לדחיפה מקצועית לבחור בירדן.

טליה שרגא

על מה נעבוד באימון?

 • נבדוק יחד מהן הנטיות האישיות והמקצועיות שלכם  – מה מושך ומעניין אתכם.
 • נאתר את הכישורים והיכולות שלכם ונבדוק את התאמתם לתחום העיסוק הרצוי.
 • נחקור אופציות ומשרות רלוונטיות בראי עולם העבודה החדש.
 • נשפץ ונמקסם את קורות החיים שלכם כדי שיציגו בבהירות את כל כישוריכם ויכולותיכם.
 • נתכונן לראיונות עבודה ומרכזי הערכה על מנת להגיע במוכנות מיטבית, וודאות וביטחון עצמי.

חיבור לעצמכם

להתחבר פנימה הוא תמיד השלב הראשון. במסגרת אימון קריירה, אתן לכם את הכלים להבין דרך הנטיות וההעדפות האישיות שלכם מהו נתיב הקריירה הנכון עבורכם. ביחד, נבחן את הרצונות האישיים שלכם אל מול הכישורים שלכם ונגיע לתוצאות שימקדו את החיפוש והבחירה שלכם.

התבוננות בתמונה הגדולה

המציאות הדינמית, מגפת הקורונה ופריצת הבינה המלאכותית לעולם העבודה מחזקים את הצורך בחשיבה יצירתית, במיקוד בהזדמנויות שנוצרו בעקבות השינוי ובבניית תוכנית עבודה שתיצור וודאות במציאות של אי וודאות.

קצת עליי: מאמנת אישית מזוית של 360°

עסקתי למעלה מ-16 שנים בגיוס, ויש לי והיכרות עמוקה עם מכוני ההערכה ודרישות המכרזים.

כמי שבמשך שנים מייצגת גם את "הצד השני", אני יודעת בדיוק מה המראיינים שלכם רוצים לשמוע בשלבים השונים בראיונות עבודה. יש לי את המידע הפנימי שיעזור לכם להתכונן בצורה הטובה ביותר ולבוא עם התשובות הנכונות שיציבו אתכם כמועמדים בולטים ומובילים בתהליך.

מהצד השני של המתרס – כמאמנת אישית: אני יודעת לעזור לכם להתגבר על חסמים, לסייע לכם להביא את המיטב שבכם אל הראיון ולגשת למיונים ממקום של הצלחה. כך שתוכלו לבלוט בדרככם הייחודית ולהביא את יתרונותיכם לכל תפקיד שבו תבחרו.

שאלות ותשובות

 • אימון תעסוקתי מתאים לכל מי שמבקש הכוונה מקצועית, בכל שלב במסע הקריירה שלו. אני מאמנת צעירים לפני הלימודים, סטודנטים, בוגרים, במהלך עבודה כלשהי, אנשים המבקשים בשינוי קריירה באמצע החיים, אנשים שפוטרו ומתקשים לחזור למעגל העבודה, בכל גיל ושלב בחיים.

 • ישנן שלוש קליניקות:  בגבעת שמואל, בקריית אונו ובבית דגן. יש גם אפשרות לאימון אונליין בזום.

 • פגישת אימון אורכת שעה.

 • טווחי הזמנים משתנים בהתאם לצורך. החל בייעוץ של מפגש אחד וכלה באימון תהליכי של 12 מפגשים.

למידע נוסף וקביעת פגישה, מזמינה אתכם ליצור איתי קשר.

עודכן בתאריך: 19 בדצמבר 2023

דילוג לתוכן