המלצות מהמגזר הפרטי

בין לקוחות ירדן שחר מתאמנים פרטיים שמספרים:


באימון הרגשתי שאני בידיים מקצועיות. ירדן חידדה ומיקדה את הכיוון, בנתה תכנית מקצועית שענתה על הצרכים ובנתה איתי קו"ח אופטימליים. ירדן בעלת ידע רחב בשוק העבודה והליווי שלה מסור לאורך הדרך.
היא נחמדה וסבלנית והרגשתי שאני בידיים טובות.

(רז תדהר, אימון תעסוקתי)


 

הגעתי לירדן מעט אבודה ועם חוסר אמון להשגת מטרה שכל כך רציתי. ירדן הצליחה לעזור לי לגבש תכנית עבודה בתקופה יחסית קצרה. בעזרת תכנית עבודה מדויקת, ליווי מקצועי הכולל כלים פרקטיים והמון הקשבה והכלה ירדן עזרה לי להשיג את המטרה שנראתה לי בלי מושגת בזמנו. אכן התקבלתי לתואר שני באחת האוניברסיטאות הטובות בעולם וגם הצלחתי לקבל מלגת לימודים מלאה ממשלת אנגליה. לקריאת הסיפור המלא >>

(אימון אישי לקריירה ולימודים, ביסאן סלמאן)


הגעתי אלייך שפופה, כפופה ולא מאמינה. יצאתי זקופה, בטוחה ומאמינה. אני כבר מרגישה שינוי, תחושה של משהו חדש, לא ממש מוכר… את משרה שמחה ואופטימיות שמסלקת את החושך הגדול ורק כך התחלתי בעצם לראות תוצאות

(מתאמנת מקבוצת סיכון)


 

באתי עם ניסיון רב, הרבה ידע, השכלה רחבה ותובנות אך לא שבע רצון, לא ממצה את היכולות שלי ומרגיש מתוסכל ולא מאושר, בדיוק כמו רכב שיש לו G.P.S ולא ניתן לכיילו לכתובת היעד. היום אני מאושר רק מהידיעה שיש לי מטרה, והמחשבה עליה כבר מרגשת אותי. אני אופטימי, מרגיש חזק ומלא מרץ וביטחון. תודה רבה על המסע הקשה והמרתק. להתראות, אני נוסע

(א. אימון לתעסוקה)


 

סוף סוף אני מצליחה להביע את עצמי, לבטא את רגשותיי ולהציג את דעותיי. אני מצליחה לנשום, אני מרגישה שהוצאת לי פקק מהגרון. אני מאושרת, מרגישה הקלה… אנשים רוצים להקשיב לי.

(מתאמנת בת 72)


 

נפרדתי מכעסים קשים ומפחדים עזים. הבנתי שאפשר להיפטר מאמונות ודעות קדומות . את היית המראה שלי, פתאום ראיתי גם דברים שהיו עד כה בגדר נעלמים. אני יוצאת לדרך חדשה עם ארגז כלים שאוכל להשתמש בו בכל רגע נתון בחיי.

(א)


 

באתי לאימון תעסוקתי לשם הכנה למכרז לתפקיד בכיר ,למרות הישגיי עד כה בתחום האקדמי והמקצועי שהיתי בלחץ עצום… פגשתי מישהי שיש בה מכלול של ניסיון וידע בשלוב של אישיות רגישה, קשובה, מקצועית, מרתקת ,חזקה ואסרטיבית-מבחינתי, דמות ראייה לחיקוי. לכן הצלחתי להגיע למחוזות רבים שהיו חשובים לי באמת – הורות, קריירה, מיומנויות ניהול ותקשורת בינאישית.


 

האימון היווה עבורי פריצת דרך להגשמת החזון שלי. סוף סוף גיבשתי זהות, קבעתי מטרות ,גיבשתי תוכנית פעולה ריאלית ומעוררת מוטיבציה. לא מאיימת, מאד ממוקדת ויש פתרונות גם לחולשות. אני יודעת שאני מאד מוכשרת וכדאי שגם האחרים ידעו- עכשיו אני יודעת איך.

(עיתונאית וסופרת)


 

למדתי לאהוב את עצמי, ברור לי שמרגע זה, כמו שאני מכירה ומקבלת את השונות כך תתנהג הסביבה שלי. מי שרוצה בטובתי ילמד לקבל אותי כך ולכבד אותי.

הפכתי להיות מובילה ולא מובלת, מנהלת ולא מתנהלת. יודעת לומר "לא" וטוב לי עם זה. מתברר שהסביבה לומדת גם לקבל.

(המתאמנת נישאה לבת מינה ומנהלת חיי משפחה מאושרים ואף התפתחה בתחום המקצועי וכן גם הסביבה מאד מפרגנת).


 

כדאי ורצוי שכל אחד ישתמש בשירותי "מיקוד" בנקודות מסוימות בחייו, עברתי כברת דרך והיום ברור לי שאצליח בדרך בה בחרתי בכל המישורים תוך כדי שמירה על ההבנה שההצלחה היא בניסיון ובדרך וכך אפעל

(מנכ"ל)


 

ירדן לוותה אותי בצעדיי הראשונים כעצמאית.
אינטליגנטית, עניינית, מקצוענית אמיתית ויחד עם זאת אמפטית, חמה ורגישה. מה עוד אפשר לבקש? ירדן יקרה, תודה ענקית. שמורה לך פינה חמה בליבי.


 

יצרת אצלי מוטיבציה גדולה ובזכות ההכלה, ההכוונה, שימת הזרקור במקום הנכון ובזמן הנכון, אני רואה אותך שותפה מלאה לדרך שעשיתי ועוד אעשה.

(אימון לקריירה – כיום בעיצומו של הגשמת חזון אישי)


 

שינוי גדול מאי סדר, אי עמידה בלו"ז וחוסר תכנון לשלווה, איזון וסיפוק מהעשייה. האימון הכניס לשגרה, למסגרת ולמחויבות. אין ספק שחשוב להציב סדר עדיפות, לשים דברים בסדר הנכון לצורך התנהלות נכונה.

היומן הפך את חיי לחיים טובים מלאי הישגים והספק תוך תחושה של איזון ושלווה (השילוב בין קריירה, משפחה, ואני).


 

פקחת את עיני בנושאים רבים, גרמת לי לעצור ולחשוב. נתת לי את הדחיפה הראשונית, היית הטריגר שלי והבנתי שצריך לעשות ולפעול כדי שדברים יתרחשו. הפרגון שלך היווה קיר תומך. נתת לי פרספקטיבה נכונה לדברים ולחיים. הבנתי שכדאי לצאת ממעגל הנוחות, שאפשר לעשות שינוי בהתבסס על הצלחות מהעבר, מידע קיים וסביבה תומכת. את הובלת אותי להאמין בעצמי, לאהוב את עצמי ולהתוות את הדרך. לא להתעסק ב"למה" וכן להתמקד ב"איך".

הייעוץ היה מעולה. מדויק, ענה על הציפיות ועזר לכוון אותי. היתה תקשורת טובה שנתנה גם רעיונות חדשים.

עומר, ייעוץ והכוונה לשינוי קריירה)

עודכן בתאריך: 11 בדצמבר 2023

דילוג לתוכן