הכנה לראיונות עבודה, מכרזים ומכוני הערכה

מתכננים שינוי בקריירה? מתמודדים על תפקיד חדש וחוששים לקראת ראיון העבודה? אתם צודקים, שוק העבודה מתפתח, הדרישות עולות, התחרות גוברת וקיימת חשיבות גבוהה להכנה האישית לקראת ראיון העבודה. אימון אישי לקראת ראיונות, עם מאמנת שמכירה היטב את עולמות הגיוס, ישפר את סיכויי ההצלחה שלכם להתקבל למשרה המיוחלת.

בשוק התעסוקה התחרותי, יש משמעות עצומה להכנה נכונה לקראת ראיונות עבודה, מכוני הערכה והתמודדות במכרזים. למרבה הצער, הכישורים, הניסיון והיכולות המקצועיות יקחו את המועמד רק חלק מהדרך ולא יכולים להבטיח קבלה לתפקיד הנחשק.

כדי להתברג בתפקיד אליו אתם שואפים, צריך לבלוט, צריך להרשים, צריך לדעת מה לענות ומתי, להבין מה המראיינים מצפים לשמוע ומה הבוחנים רוצים לראות, להוציא מעצמכם את המיטב ולהבליט את החוזקות כמועמדים, על מנת להוביל את הרשימה ולגבור על מתחריכם לתפקיד.

כמאמנת אישית, אני יודעת לעזור לכם להתגבר על חסמים, לסייע לכם להביא את המיטב שבכם אל הראיון ולגשת למיונים ממקום של הצלחה. כך שתוכלו לבלוט בדרככם הייחודית ולהביא את יתרונותיכם האינדיבידואליים לכל תפקיד שתבחרו.

 

אל תשאירו את התפקיד הבא שלכם ליד המקרה. אני כאן כדי ללוות אתכם כל הדרך עד אליו.

אימון הכנה לראיונות עבודה, מכרזים ומכוני הערכה

אימון אישי ממוקד יסייע לכם להגיע מפוקסים, מוכנים ולמקסם את היכולות האינדיבידואליות אל מול כל תפקיד או מכרז שעל הפרק:

  • מיקוד בחוזקות האישיות לתפקיד
  • פיתוח הביטחון ותחושת המסוגלות
  • הכנה לראיונות, למבחנים ולהתמודדות על התפקיד
  • סימולציות מעשיות
  • הותרת הרושם הנכון
  • הבנה עמוקה של תהליך הגיוס וידיעה כיצד לספק את הסחורה בכל שלב

כמי שבמשך שנים מייצגת גם את "הצד השני", אני יודעת בדיוק מה המראיינים שלכם רוצים לשמוע בשלבים השונים בראיונות עבודה, מה הם בודקים, איך ממיינים אתכם מכוני ההערכה ואיך גוברים הסיכויים שלכם לעבור מכרז.

יש לי את המידע הפנימי שיעזור לכם להתכונן בצורה הטובה ביותר ולבוא עם התשובות הנכונות שיציבו אתכם כמועמדים בולטים ומובילים בתהליך.

למעלה מ-16 שנות ניסיון בגיוס, והיכרות עמוקה עם מכוני ההערכה ודרישות המכרזים

עודכן בתאריך: 15 בנובמבר 2023

דילוג לתוכן